Weer
20.1 °

Adviesraden

Cultuurraad:
Info: Cultuurcentrum Scharpoord
Maxim Willemspad 1
8300 Knokke-Heist
tel.: 050 63 04 30
e-mail: cultuurraad@knokke-heist.be
web: www.cultuurraadknokkeheist.be
 
Jeugdraad:                                  
Info: Jeugd- en Kunstencentrum De Marge
Edward Verheyestraat 16
8300 Knokke-Heist
tel.: 050 63 08 00
e-mail: info@jkh.be
web: www.jkh.be

Lokaal Overleg Kinderopvang (LOK)
Adviesraad van het Gemeentebestuur met betrekking tot het lokaal beleid van kinderopvang
Info: Jeugd- en Kunstencentrum De Marge
Tel.: 050 63 08 00
e-mail: jeugd@knokke-heist.be
 
Gemeentelijke Commissie van Advies voor Ruimtelijke Ordening (Gecoro):
Info: Dienst Stedenbouw
Stadhuis
Alfred Verweeplein 1                 
tel.: 050/63.01.80
 
Raad voor Lokale Economie (zie ook ONDERNEMEN)
Info: Dienst Secretarie, Stadhuis Knokke
Alfred Verweeplein 1
8300 Knokke-Heist
tel.: 050 63 01 17
e-mail: lokale.economie@knokke-heist.be 
 
Gemeentelijke adviesraad voor Milieu en Natuur (MiNaraad)
Info: Milieudienst Stadhuis Knokke
tel.: 050 63 01 97
 
Preventieraad
Info : Preventiedienst, de Vrièrestraat 26
tel.: 050 63 04 74
e-mail: preventie@knokke-heist.be
 
Seniorenadviesraad
Info: Cultuurcentrum Scharpoord 
Tel: 050  63 04 30
E-mail: seniorenadviesraad@knokke-heist.be
www.seniorenadviesraad-knokkeheist.be 

Sociale Raad:
Info: Sociaal Huis
Kraaiennestplein 1
8300 Knokke-Heist
Tel:  050 530 900
e-mail : sociale.raad@knokke-heist.be 

Sportraad:
Info: Sportdienst, Sporthal De Stormmeeuw
website : www.sportraadknokkeheist.be
email: sportraad@knokke-heist.be
tel.: 050 63 04 80

Contact

Secretarie Alfred Verweeplein 1 8300 Knokke-Heist

Openingsuren

+32 50 630 100 +32 50 630 159  knokke-heist@knokke-heist.be