15 juni, 2018

Ben jij jong en woon je in Knokke-Heist? Laat dan van je horen in onze enquête van Debattle!

inspraak jongerenDe Jeugdraad en de Jeugddienst willen de vinger aan de pols van onze jongeren houden. Ben jij jong en wil je mee vorm geven aan het jeugdbeleid van onze gemeente? Laat dan zeker van je horen in onze enquête van Debattle!

Het is voor het gemeentebestuur belangrijk om de vinger aan de pols te houden en zo veel mogelijk thuis te zijn in de leefwereld van de kinderen en jongeren in de gemeente. Door de jongeren te bevragen kunnen wij een beter beeld vormen van waar ze van wakker liggen, waar ze mee bezig zijn en waar ze over nadenken. Zo kunnen wij het jeugdbeleid en –aanbod vormen op maat van onze jeugd.

VVJ en De Ambrassade ontwikkelden samen Debattle, een concept om kinderen en jongeren inspraak te geven.